İnternet günümüzde insanlar için bir lüks olmaktan çıkmış, büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hal böyle olunca internet siteleri birbiri ardına açılmakta ve her gün internet dünyasında yeni bir gelişme kaydedilmekte. İnternet trendleri de günlük veya anlık olarak değişmektedir. Son zamanların trendleri arasında büyük bir ivme kazanan test siteleri birbiri ile yarışmaktadır. Zorubil; eğlenceli testler sitesi de yakın zamanda test siteleri arasında yerini almış ve gelişmeye devam etmektedir.

Eğlenceli Testler Sitesinde neler var?

Zorubil’de tabiri caizse yok yok. İsme göre aşk uyumundan tutun, ben güzelmiyim testine, niyetçiyle günlük fallardan aşk gün sayara kadar pek çok içerik sizleri beklemekte. Testlerden hiç bahsetmedik bile. Eski günlere nostaljik bir yaklaşımla hazırlanan sevgiliye aşk kartları ve doğum günü tebrik kartları oluşuturucusu bir zamanların popüler uygulamalarını naif bir yaklaşımla yeniden canlandırıyor.
Zorubil Sitesinin En Eğlenceli Testleri Hangileri?
Eğlenceli-eğlencesiz olarak zorubilin testlerini sınıflandırmak biraz haksızlık olur. Sitedeki bütün testler kullanıcılarının eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Ama illaki bir sınıfandırma yapmak istersek zorubildeki en eğlenceli testleri sizlere resimli olarak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.
Aptallık testi çöz

aptallık testi çöz
aptallık testi çöz

Ben güzelmiyim testi

ben güzelmiyim testi
ben güzelmiyim testi

Birini sevdiğini nasıl anlarsın

birini sevdiğini nasıl anlarsın
birini sevdiğini nasıl anlarsın

Seviyor sevmiyor testi

seviyor sevmiyor testi
seviyor sevmiyor testi

Zeka ölçme testi çöz

zeka ölçme testi çöz
zeka ölçme testi çöz